Техник Електронна техника

Пловдив
Production
Permanent On-site
За нуждите на наш клиент – утвърдена международна производствена компания, търсим сериозен и мотивиран за работа специалист, който да заеме позицията:

Компанията предлага:
  • Мотивиращо възнаграждение + Месечен бонус до15% от Брутното възнаграждение;
  • Дългосрочен ангажимент в утвърдена международна компания и справедливи трудови отношения;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна +200лв;
  • Допълнителен ден платен отпуск за рожден ден;
  • Транспорт в рамките на град Пловдив и поемане на разходи за транспорт извън града;
  • Динамична и приятелска работна среда;
  • Възможности за професионално обучение и подкрепа за личностно и професионално развитие;
  • Отговорна позиция в екип от професионалисти;

Основни отговорности:
  • Ремонт и поддръжка на електронна техника;
  • Мониторинг на работата на оборудването, за да се гарантира правилното му функциониране;
  • Проверка, анализ и отстраняване на неизправности в системите и оборудването;
  • Отговорност за спазване на безопасни условия на труд;

Изисквания:
  • Средно техническо образование;
  • Умение за работа с техническа документация;
  • Позитивно мислене и активно отношение към работата;
  • Сръчност, възприемчивост и етичност;
  • Готовност за работа на смени.

Предимства:
  • Владеене на английски език;
  • Опит с фина механика;
  • Опит със запояване в електрониката.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана международна компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV! Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif