Пикър в склад

Казичене
Logistics and Warehousing
Permanent On-site
Менпауър - Партньорът в кариерното развитие!

Ако търсите втора работа или просто не сте фен на 8 и 12 часовите смени, ние предлагаме позицията:

                                ПИКЪР В СКЛАД
                                /Договор на 4 часа/

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Осигурено работно облекло;
  • Бонуси за празници;
  • Въвеждащо обучение;
  • Допълнително здравно осигуряване, включващо възстановяване на разходи за стоматология и лекарства;
  • Стандартна работна седмица от Понеделник до Петък;
  • Реални осигуровки на постоянен трудов договор.

Изисквания към кандидатите:
  • Предишен опит в склад ще се счита за предимство;
  • Отговорност и внимание към детайла;
  • Умения за работа в екип;
  • Желание за дългосрочна работа.

Отговорности:
  • Изпълняване на различни складови задачи - пикинг, подготовка на заявки и складиране на материали;
  • Спазване на правилата за здраве и безопастност;
  • Отговорност за опазване на стоково-материалните ценности, с които се работи.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif