Младши специалист логистика

София
Production
Logistics and Warehousing
Permanent On-site

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера!

Готови ли сте да поставите началото на успешна кариера в логистиката?

Ако сте амбициозни и искате да се развивате в тази динамична сфера, мястото ви е при нас! Предлагаме възможност за въздействащо обучение с ERP системи под ръководството на опитни специалисти, както и сигурна дългосрочна заетост на позиция:

                     МЛАДШИ СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Основни задължения:

  • Въвеждане/актуализиране на заявките в ERP система.
  • Ефективно въвеждане и актуализиране на заявки в нашите ERP системи, за да гарантирате плавен работен процес.
  • Координиране на международни доставки и взаимодействие с дистрибутори за оптимално управление на заявките.
  • Синхронизация на входиране и изходиране на стоките, гарантирайки своевременна обработка и висока ефективност.

Компанията предлага:
  • Отлично стартово възнаграждение.
  • Бонусна система.
  • Ваучери за храна - 150 лв.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Въвеждащо обучение с водещи специалисти, което ще ви подготви за успешен старт в компанията.

Изисквания:
  • Опит на логистична позиция минимум 1 година.
  • Уверени сте в работата с ERP системи и имате добри познания по английски език (минимум B2 ниво).
  • Висше образование и отлични компютърни умения.
  • Комуникативност, способност за бързо взимане на решения и готовност за поемане на отговорности.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif