КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ – ДИГИТАЛИЗАЦИЯ НА БИЗНЕС ПРОЦЕСИ

Sofia
Architecture and Civil Engineering
Permanent On-site
Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

За наш доверен партньор – водеща индустриална компания, търсим отговорен и силно организиран кандидат за позиция:

Кратко описание:

Имате ли страст към управлението на проекти? Търсите ли предизвикателства и възможности за развитие? Ако отговорът е "да", тогава сте точната личност за нас! Ние търсим Координатор Проекти, който да се присъедини към нашия екип и да подкрепи успешното изпълнение на ключови за организацията проекти в областта на дигитализирането на бизнес процеси.

Отговорности:
  • Познава и анализира основните бизнес процеси в дружеството и участва  с предложения за тяхното оптимално дигитализиране;
  • Координира дейностите по управление на проектите за дигитализация, ресурсите, оборудването и информацията според документирания обхват, график и бюджет;
  • Проследява изпълнението на задачите на вътрешните екипи и подпомага управлението на графика.
  •  Поддържа цялостна проектна документация, вкл. изготвя доклади за напредъка по проекти;
  • Комуникира със заинтересованите страни за събиране и документиране на изискванията за промени в бизнес процесите с цел тяхната дигитализация и възникващи нужди от промяна в хода на изпълнението им;
  • Анализира рисковете и възможностите по проектите, идентифицира и се справя с възникващите проблеми;
  • Подкрепя оперативната дейност на Директор Информационни технологии и дигитализация.

Изисквания и умения:
  • Бакалавърска степен по бизнес администрация, икономика, техническа или сродна област;
  • Минимум 2 години опит в ролята на Координатор Проекти или подобна;
  • Опит в моделирането на бизнес процеси, анализ, оптимизация и дигитализация;
  • Отлични комуникативни способности;
  • Способност за изготвяне и интерпретиране на графици и планове за действие;
  • Солидни организационни умения и ефективно управление на времето;
  • Инициативност;
  • Отлични умения за работа с различни заинтересовани страни и в екип;
  • Ниво на английски - B2 или по-високо;
  • Владеене на MS Office - Word, Excel, PowerPoint;
  • Познания по Microsoft Project и Microsoft Planner са предимство;
  • Познаване на ERP системи е предимство;
  • Сертификация PMP / PRINCE2 е предимство.

Компанията  предлага:
  • Конкурентно заплащане;
  • Допълнителни бонуси за индивидуално представяне;
  • Богат пакет социални придобивки, включващ ваучери за храна, здравна застраховка и др.;
  • Динамична работна среда;
  • Работа по значими и стойностни проекти;
  • Подкрепа от утвърдени експерти;
  • Възможности за професионално развитие и обучение;
  • Топ офис локация в центъра на града.

Ако споделяте нашата страст към ефективно управление на проекти и процеси, чрез които развиваме и надграждаме дейността си, търсите стабилност и предизвикателства, изпратете своето CV.

Станете част от прекрасен екип и създавайте заедно успешна история!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif