Експерт Снабдяване в ХВП

Пазарджик
Supply Chain and Procurement
Production
Permanent On-site
За наш партньор, компания в производствения сектор, търсим мотивиран кадър за позицията:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Възможност за работа в голяма и модерна компания в областта на ХВП;
- Отлично стартово възнаграждение;
- Служебен автомобил;
- Допълнителни коледни и великденски бонуси;
- Ваучери за храна;
- Безплатен обяд;
- Допълнително финансово подпомагане при сключване на брак и раждане на дете;
- Медицинско осигуряване "пакет Престиж";
- Възможност за кариерно израстване в организацията.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Активно търсене, оценка и подбор на производители и доставчици в цялата страна;
- Участва в преговори по отношение на сключените оферти, договори и цени и следи за изпълнението на условията;
- Отговаря за осигуряване на необходимите за производството количества суровини;
- Наблюдава за спазването на изискванията за качество и стандартите по ХВП;
- Извършва регулярни анализи на пазара;
- Поддържа отлични взаимоотношения с клиенти и контрагенти.

НЕОБХОДИМИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

- Висше образование в областта на хранително-вкусова промишленост, ветеринарна медицина, технология на храните или сходни специалности;
- Познания и умения в прилагането на стандартите за качество и безопасност на храните;
- Отлични умения във воденето на преговори;
- Опит в областта на закупуване, снабдяване, търговия или друга сходна позиция ще се счита за предимство;
- Активен шофьор и готовност за пътувания в страната;
- Отговорност и добросъвестност.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.
Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif