СУПЕРВАЙЗОР ПРОИЗВОДСТВО

Engineering\Production\RnD

Dobrich
Permanent Mid-level On-site
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент - успешна производствена компания с международна дейност, търсим опитен специалист с технически профил и силно изявени комуникативни и лидерски умения, който да се присъедини към производствения екип на позиция:

Отговорности на позицията:
  • Контрол и следене за правилно протичане на непрекъсваем производствен процес.
  • Координиране на цялостната организация на производствения процес - спазване на технологията на производство и работата на оборудването.
  • Управление и структуриране на производствени екипи, разпределени в 3 смени на работа.
  • Участие в изготвяне на производствени програми и последващ контрол.
  • Анализиране на разходите в съответствие с технологичните норми и отговорност за спазване на стандартите за качество.
  • Провежда начално и последващо обучение на екипа, за който отговаря, в съответствие с възникнала необходимост.
  • Отговаря за своевременното и точно попълване и проверка на прилежащата документация.
  • Изготвя отчети, графици и други документи за нуждите на звеното.
  • Отговаря за спазването на изискванията за Безопасните и здравословни условия на труд.
Профил на подходящия кандидат:
  • Висше образование с техническа/инженерна насоченост.
  • Опит на сходна позиция не по-малко от 2-3 години е задължителен.
  • Опит в управление, организация и структуриране на производствени процеси в трисменен режим на работа.
  • Теоретични и практически познания в областта на непрекъсваем производствен процес.
  • Владеене на английски език
  • Работа с MS Office Excel
  • Лидерски подход и умение за създаване и сплотяване на екипи
  • Отговорност, лоялност, дисциплинираност и инициативност
Предложението включва:
  • Мотивиращо възнаграждениесоциален пакет и бонуси, обвързани с постигнатите резултати.
  • Професионални перспективи за ключова позиция в международна организация, където силно ще се ценят Вашите усилия и отдаденост.
  • Възможност да развиете и подобрите своите мениджърски умения в динамична и предизвикателна работна среда.
  • Възможност за придобиване на практически опит в производство и работа с модерно оборудване.
  •  Работно време: 08:30 – 17:30 часа.
Ако смятате, че тази позиция отговаря на Вашите интереси и Вашите умения и опит са подходящи, моля изпратете ни своето детайлно CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.
Please login or register to apply for this job.