Търговски представител (eлектроматериали и оборудване)

Пловдив
Sales and Business Development
Постоянна заетост на място
Manpower е глобален лидер в наемането и управлението на човешки ресурси.

За наш клиент, утвърдена търговска компания, стартираме търсене на подходящ кандидат и предлагаме отлична възможност за кариера на позиция:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
  • Поддържа връзка с партньорите и участва в разширяването на клиентската мрежа;
  • Извършва проучвания на пазара и изискванията на клиентите;
  • Участва активно в процесите за увеличаване на продажбите на компанията и търси нови бизнес възможности;
  • Провежда активни срещи, води преговори и прeзентира продуктите на компанията;
  • Предлага решения на клиентите и разработва търговски оферти;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
  • Подходящо образование;
  • Предходен опит в търговията с електроматериали и оборудване;
  • Добри познания в областта;
  • Отлични комуникационни и търговски умения;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка и готовност за пътувания;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
  • Дългосрочна работа в утвърдена компания и коректни трудови отношения;
  • Много добро възнаграждение и мотивираща бонусна система;
  • Пакет от допълнителни социални придобивки;
  • Динамична и мотивираща работна среда;
  • Приятелски и подкрепящ екип от професионалисти;
Ако това предложение ви заинтригува, не се колебайте да кандидатствате! Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Благодарим ви!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в строга конфиденциалност

Manpower България притежава лиценз за работа в България No. 2033/20.04.2016.
Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif