Специалист планиране и контрол на доставки.

Ямбол
Transport and Delivery
Logistics and Warehousing
Административна/ офис дейност
Постоянна заетост на място
Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
За наш партньор, утвърдена компания с водещи позиции на пазара, търсим отговорен и мотивиран кандидат на позиция Специалист планиране и контрол на доставки. Ако сте професионалист с опит в управлението на снабдяването и складовите наличности, тази позиция е подходяща за вас!
Основни отговорности:
  • Оптимизиране на снабдяването със стоки и контрол на наличностите във филиалите, с цел увеличаване на оборота и минимизиране на отписи/брак.
  • Управление на целия продуктов асортимент и следене на складовите наличности.
  • Организиране и координиране на промоционални акции.
  • Анализ на данни за продажби и поръчки, както и ежедневен мониторинг и корекции на поръчките от филиалите.
  • Активна комуникация с вътрешни и външни партньори.
  • Дежурства в офиса през уикенди и празнични дни.
Изисквания към кандидатите:
  • Висше образование, степен "Бакалавър".
  • Отлични умения за работа с Microsoft Excel.
  • Шофьорска книжка – активен шофьор.
  • Добро владеене на английски език.
  • Постигане на най-добри резултати и ориентираност към резултати.
  • Отлични комуникационни умения и предприемачески дух.
Ние предлагаме:
  • Ваучери за храна.
  • Допълнително здравно застраховане.
  • Служебен транспорт.
  • Работно време от понеделник до петък – от 08:00 до 17:30 ч.
  • Възможности за развитие и обучение.

Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif