Оператор на контролен пункт

Девня
Производство
Постоянна заетост на място
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, производствена компания, търсим  мотивиран и отговорен човек за позиция:

Отговорности:
  • Осигурява ефективното и безопасно протичане на работния процес, като следи и регулира работните параметри на съоръженията, инсталациите и поддържащите ги системи;
  • При нужда предприема мерки за поддържане на оптимален работен режим на инсталациите и съхранение на продукцията;
  • Участва активно в прилагането на нови и усъвършенствани методи за експлоатация на оборудването ;
  • Сътрудничи с други звена и служители на сходни позиции, като осигурява безпроблемна координация и взаимодействие в работния процес;
  • Изготвя отчети и доклади, свързани с производствените параметри, използвайки внедрените софтуерни решения на дружеството;
  • Следи за техническото състояние на машини, съоръжения, уреди и инструменти;
  • Подпомага дейността на инженерния и електроинженерния екип при необходимост.
Изисквания:
  • Образование: Средно или висше техническо образование ;
  • Компютърна грамотност и умения за работа със съвременни софтуери за управление и отчетност;
  • Езикови умения: Английски език на добро ниво.;
  • Свидетелство за управление на МПС категория „Б“;
  • Прецизност, организираност, умение за работа в екип, комуникативност;
  • Допълнителни квалификации с техническа насоченост: Опит при работа със съоръжения под налягане, газови инсталации, парни или водогрейни котли, хладилни инсталации се счита за предимство
Компанията предлага:
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Ваучери за храна; Средства за пътни разходи
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Възможност за работа в утвърдена и стабилна компания.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте, като изпратите Вашето актуално CV!.
Благодарим ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.
Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif