Мениджър финансов контрол и риск

Пловдив
Финанси и счетоводство
Постоянна заетост на място
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси.

За един от нашите партньори – утвърдена международна производствена компания, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

Тази позиция е ключова за поддържане на високи стандарти за вътрешен финансов контрол и управление на рискове, както и за осигуряване на съответствие с данъчното законодателство и вътрешните политики на компанията.

Основни отговорности:
  • Разработване и прилагане на стратегии за вътрешен контрол и управление на рискове;
  • Оценка и мониторинг на данъчните рискове и кредитен контрол;
  • Провеждане на одити, проследяване и анализиране на основни финансови показатели;
  • Изготвяне на справки, финансови оценки, анализи, доклади и друга релевантна документация за ръководството и в съответствие със законовите изисквания;
  • Ръководи екип и инициира възможности за непрекъснато подобряване на финансовите показатели;
От вас очакваме:
  • Висше образование в сферата на финансите;
  • Доказан предходен опит на същата или сходна позиция;
  • Отлични познания в сферата на финансовия контрол;
  • Английски език на много добро ниво;
  • Отлични компютърни умения;
  • Силни лидерски качества, аналитично мислене и организираност;
  • Инициативност, насоченост към резултати и отлична комуникация;

Компанията предлага:
  • Възможност за работа и професионално развитие в компания с утвърдено име;
  • Сигурност, стабилност и коректни трудови отношения;
  • Конкурентно възнаграждение и допълнителни придобивки;
  • Динамична и подкрепяща работна среда и екип от доказани професионалисти;

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли! Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Въведете символите, показани на изображението.
loading-gif