Инженер Качество

Пловдив
Производство
Инженеринг Производство R&D
Постоянна заетост Хибридно
За нуждите на наш клиент – утвърдена машиностроителна международна компания, лидер в своя сектор, търсим мотивиран и опитен професионалист, който да заеме позицията:

Отговорности:

  • Изготвя анализи за подобряване на качеството - Коригиращи и превантивни действия;
  • Създава и поддържа планове за контрол и работни инструкции;
  • Изготвя план за контрол на измервателните инструменти във фирмата;
  • Извършва административни дейности, свързани с планирането на работата в отдела;

Изисквания:

  • Висше техническото образование - препоръчително;
  • Умения за работа с техническа документация;
  • Умения за работа с измервателни уреди и инструменти;
  • Работа с MS Office;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Владеене на английски език - препоръчително.

Компанията предлага:

  • Хибриден модел на работа и гъвкаво работно време;
  • Мотивиращо възнаграждение и бонуси;
  • Ваучери на стойност 200лв;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Кариерно развитие в межународна производствена корпорация;
  • Дългосрочна ангажираност в утвърдена компания и справедливи трудови отношения;
  • Приятелска работна среда;
  • Отговорна позиция в екип от професионалисти;
  • Професионални възможности за обучение и подкрепа за личностно и професионално развитие.

Това е отлична възможност за кариерно развитие и израстване в рамките на голяма международна производствена компания с високи стандарти.

Ако смятате, че сте подходящият човек за тази позиция, моля, кандидатствайте, като изпратите подробна автобиография!

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Ще се свържем само с избраните кандидати.

Манпауър България притежава лиценз за извършване на дейност в България № 2033/20.04.2016 г.
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Въведете символите, показани на изображението.
loading-gif