Customer Support Specialist with English - REMOTE

Sofia
Обслужване на клиенти
Постоянна заетост Хибридно
Искате ли да направите следващата стъпка в кариерата си? Присъединете се към голям екип като Експерт клиентско обслужване с английски език и станете част от водеща компания, предоставяща първокласни услуги на глобалните си клиенти.

В тази роля ще бъдете основната точка за контакт за клиенти, като ще отговаряте на техните запитвания, ще решавате проблеми и ще работите за подобряване на цялостното клиентско изживяване.

Основни отговорности:
  • Отговаряне на клиентски запитвания по телефон и тикетинг система.
  • Осигуряване на бързи и ефективни решения на проблемите на клиентите.
  • Поддържане на високи стандарти за обслужване и удовлетвореност на клиентите.

Изисквания:
  • Отлични комуникационни умения на Английски език- B2/ C1.
  • Основна компютърна грамотност и умения за работа с офис софтуер.
  • Умения за решаване на проблеми и желание за постоянно учене.
  • Предишен опит в обслужване на клиенти е предимство, но не е задължителен.

Какво предлага компанията:
  • Конкурентна заплата с бонуси, базирани на представяне.
  • Хибриден модел на работа, който включва 2 дни в офиса и до 3 дни дистанционно.
  • Възможности за кариерно развитие и израстване в рамките на компанията.
  • Комплексно обучение и постоянна подкрепа от екипа.
  • Модерен офис с всички удобства в Пловдив или София.

Ако сте мотивирани и търсите възможност да развиете кариерата си в динамична и подкрепяща среда, кандидатствайте сега и станете част от успешен екип!

Менпауър България ООД разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif