Счетоводител

Пазарджик
Финанси и счетоводство
Постоянна заетост на място
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на един от нашите партньори – успешна компания, лидер в областта си, търсим мотивиран и отговорен специалист на позиция:

Вашите отговорности ще включват:
  • Водене на пълна и точна счетоводна отчетност в съответствие с българското законодателство и вътрешните процедури на компанията;
  • Изготвяне на месечни, тримесечни и годишни финансови отчети;
  • Контрол и осъществяване на всички финансови транзакции, включително фактуриране и плащания;
  • Управление на дълготрайни активи и амортизации;
  • Съставяне на данъчни декларации и осигуряване на своевременно плащане на данъци;
  • Контрол и управление на разходите, бюджетиране и прогнозиране на парични потоци;
  • Поддържане на актуална документация и архивиране на счетоводни записи.

Изисквания:
  • Бакалавърска или Магистърска степен по „Счетоводство и контрол“;
  • Практически опит на релевантна длъжност в производствено предприятие;
  • Добри познания и опит с Excel;
  • Познания по английски език – силно предимство;
  • Компютърни умения – задължително MS Office.

Предлагаме Ви:
  • Работа в спокойна среда, с приятелско настроен малък екип и лоялно и добронамерено Ръководство;
  • Отлични условия за работа;
  • Мотивиращо възнаграждение.

Ако тази позиция отговаря напълно на Вашите опит и умения, звучи интересно и искате да бъдете част от екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif