Manager - Exclusive Bar

София
General Management\Executive Office
Постоянна заетост на място
Mенпауър България ООД е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Търсим утвърден професионалист с опит в управлението на висок клас нощни заведения, който ще играе ключова роля в откриването на нов висококласен бар в гр. Пловдив. Позицията изисква работа в тясно сътрудничество с Хоспиталити мениджъра за разработване на дългосрочни стратегии за развитие, както и подбор и управление на персонала. Нощното заведение е проектирано да посреща национални и европейски джаз изпълнители, създавайки уютна и ексклузивна атмосфера за своите гости.

Основни задължения:
  • Ръководене на екипа, включително набиране, обучение и мотивация на персонала.
  • Осигуряване на високо качество на обслужване и удовлетворение на клиентите
  • Поддържане на връзка с доставчици и договаряне на условия за доставка на стоки и услуги
  • Селедене на тенденциите и конкурентите в бранша, с цел подобряване и оптимизиране на дейността
  • Изготвяне и управление на бюджети, включително контрол на разходите и оптимизация на приходите
  • Разработване и изпълнение на стратегии за популяризиране на заведението

Изисквания:
  • Опит на сходна позиция във висок клас нощни заведения
  • Добър английски език
  • Силни лидерски умения
  • Добра финансова грамотност и опит в изготвянето на бюджети
  • Умение за работа в динамична среда и вземане на бързи решения
  • Отлични комуникативни и организационни умения
  • Нюх към екслузивната среда и високия клас обслужване

Компанита предлага:
  • Конкурентно възнаграждение
  • Бонуси за постигнати резултати
  • Възможност за развитие и кариерно израстване в утвърдена компания
  • Работа с професионален и амбициозен екип
  • Възможност да станете част от създаването на уникално заведение, първо по рода си в града

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатура за работа
Разрешени разширения: doc, docx, pdf, html, txt. Максимален размер на файла: 50 MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif