ШОФЬОР - СНАБДИТЕЛ

Logistics and Warehousing

София
Постоянна заетост междинно ниво на място

Изисквания към кандидатите:
  • Средно образование.
  • Шофьорска книжка, категория В или C.
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
  • Отлични организаторски и комуникативни умения.
Компанията предлага:
  • Много добро стартово възнаграждение.
  • Ваучери за храна;
  • Стандартно работно време.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Отлични условия на труд и приятелска работна среда.
  • Възможности за професионално развитие и обучения.
Основни задачи:
  • Подготовка и изпълнение на заявки за закупуване.
  • Съпровождане на транспортирането на стоките и материалите.
  • Работа с електронен четец.
Интересувате се? Изпратете вашето CV!

Очакваме вашите кандидатури!

Менпауър България има лиценз № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.