СЛУЖИТЕЛИ - СГЛОБЯВАНЕ / електрически елементи /

Производство

Пловдив
Постоянна заетост EntryLevel на място
За наш партньор, утвърдена международна компания в производствоения сектор, търсим мотивирани кандидати, които да заемат позицията:

СЛУЖИТЕЛИ - СГЛОБЯВАНЕ
/електрически елементи /

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Работа на две смени по 8 часа;
  • Безплатен фирмен транспорт от всички квартали на града;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Отстъпка за спортна карта;
  • Осигурено медицинско обслужване;
  • Въвеждащо и последващи обучения;
  • Отлични условия на труд;
  • Реални осигуровки.

ОСНОВНИ ЗАДАЧИ:
  • Сглобяване на метални и пластмасови компоненти;
  • Работа с машини и инструменти;
  • Подпомагане на работата на машинните оператори.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
  • Завършено средно образование;
  • Производствен опит ще се счита за предимство;
  • Сръчност, отговорност и мотивация за работа.

Моля при интерес, изпратете ни Ваша автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по автобиография кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016г
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.