Търсене на работа
Вход

Търговски Мениджър

ID: 3153
Локация: Варна
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Кандидатствайте Назад

В момента предлагаме възможност на опитен и квалифициран кандидат да се присъедини към търговския екип на наш клиент – успешно развиваща се българска компания на позиция:

На тази позиция отговорностите включват:

  • Управление и организация на направление за търговия на едро в България и на международни пазари.
  • Разработване на стратегии за оптимизиране на продажбите на едро и достигане на заложените цели.
  • Разширяване и поддържане на дългосрочни взаимоотношения с международни клиенти и идентифициране на ключови нови области на бизнес развитие в различни региони на света.
  • Планиране, организация и проследяване на работните процеси в търговските обекти (бази) на компанията в страната и чужбина.
  • Осъществява контрол върху работата на екип от търговци.
  • Изготвяне на отчети за търговската дейност към мениджмънта.
  • Проучване на международните тенденции в сектора и предлагане на нови идеи и решения за ефективно развитие на дейността.

Изисквания към успешния кандидат:

  • Висше образование – с предимство икономически/търговски профил.
  • Минимум  3 години опит на ръководна позиция  в областта на търговията,  B2B продажби - предимство търговия на едро.
  • Минимум  2 години опит в управление на търговски обекти и търговски екип.
  • Отлични търговски умения и умения за планиране.
  • Стратегическо мислене и визия за непрекъснато развитие на бизнеса
  • Отлично ниво на владеене на английски език  – писмено и говорим
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office)
  • Доказани лидерски качества и  умения за успешно управление на екипи

Предложението на компанията:

  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионални перспективи за ключова позиция в екипа на компания с лидерски позиции.
  • Възможност да приложите своя опит и експертиза, за да зададете най-добрите практики на търговския екип.
  • Динамична работна атмосфера, вдъхновяваща креативността и свободата за прилагане на бизнес инициативи и концепции.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало и разпознавате себе си в посочените изисквания, ние очакваме да ни запознаете с Вашето CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече