Търсене на работа
Вход

Складов служител в отдел Експедиция (редовна смяна)

ID: 3042
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа на наш партньор – утвърдена производствена компания, на позицията:

Кандидатствайте Назад

Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

От името на наш дългогодишен партньор, търсим да назначим мотивиран кандидат в производствения сектор за позиция:

Компанията предлага на своите служители:

- Отлична работна атмосфера;

- Гъвкаво работно време;

- Реални осигуровки;

- Мотивиращ социален пакет, включващ допълнителни придобивки:

- Ваучери за храна - 200 лева;

- Допълнителна здравна застраховка;

- Допълнителен отпуск.

- Въвеждащо обучение на новоназначените служители.

Вашите отговорности:

- Разнос на материали и суровини в отдел Експедиция или в отдел Входящи материали в производство на висококачествена, специализирана апаратура;

- Работа с палетни колички;

- Работа с документация и софтуерни програми;

- Работа с баркод четец.

Изисквания:

- Средно образование;

- Добра компютърна грамотност;

- Желание и мотивация за работа в динамична среда.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашето актуално CV, за да направите следващата стъпка към желаната работа!

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече