Търсене на работа
Вход

Контрольор Качество

ID: 2880
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – успешна производствена компанията, на позицията:

Кандидатствайте Назад

Основни отговорности:

  • Участва в координирането на дейностите свързани с контрола на качество;
  • Извършва анализ на несъответствията и отклоненията в качествените показатели на готовата продукция и взема мерки за отстраняването им;
  • Подготвя доклади свързани с откритите несъответствия.

Изисквания:

  • Мин. 2 години релевантен опит;
  • Опит в осигуряване на качество в производство;
  • Познаване на ISO стандартите ще бъде предимство;
  • Силни компютърни умения - Microsoft Windows, Excel.

Компанията предлага:

  • Възможност за развитие;
  • Добро възнаграждение;
  • Допълнителни придобивки.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече