Търсене на работа
Вход

Експерт Логистика

ID: 2850
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, компания в производствоения сектор, търсим мотивиран кадър за позицията:

Кандидатствайте Назад

Отговорности:

  • Организира транспорта, графика на персонала и доставките, така че да бъдат изпълнени в поставените срокове;
  • Осигурява капацитета на склада, за да се поддържа на оптимално ниво;
  • Отговаря за осигуряването на компонентите за производство в съответствие с графика на всички работни смени;
  • Планира кои компоненти, опаковки, суровини или готови продукти трябва да се съхраняват във външен склад;
  • Оптимизира процесите в отдела, свързани с вътрешна и външна логистика, както и складово стопанство;
  • Осъществява контакт и координация с фирми за преработка на вторични суровини
  • Изготвя и поддържа всички документи и регистри, свързани с управлението на отпадъци;
  • При необходимост провержда вътрешни обучения на служителите.

Изисквания:

  • Висше образование в сфера релевантна на длъжността – предимство;
  • Предишен опит на подобна позиция - 2 години;
  • Много добро ниво на владеене на Английски език- писмено и говоримо;
  • Добри организационни и комуникативни способности;
  • Много добро на владеене на MS Office и SAP или друга ERP система.

Компанията предлага:

  • Много добро  възнаграждение;
  • Приятна работна атмосфера.
  • Възможност за професионална реализация в рамките на организацията.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече