Търсене на работа
Вход

Медицински представител – Хранителни добавки

ID: 2604
Локация: Sofia
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

За наш клиент бързоразвиваща се компания предлагаща висок клас хранителни добавки, търсим мотивиран и целеустремен кандидат на позицията:

Кандидатствайте Назад

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Бонусна схема;
  • Служебен автомобил и телефон;
  • Добра локация;
  • Развитие в динамичен екип от професионалисти;

Описание на позицията:

  • Създава и поддържа контакти с лекари - специалисти в поверения му район;
  • Консултира лекарите относно характеристиките и предимствата на продуктите;
  • Познава пазара, конкурентите и следи тенденциите;
  • Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа

Изисквания:

  • Професионален опит като Медицински представител минимум 1 година.
  • Изградени контакти с АГ, Педиатри, ОПЛ, Ендокринолози, Ортопеди ще се считат за предимство;
  • Опит с хранителни добавки ще се счита за предимство;
  • Отлични комуникативни и търговски умения;
  • Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
  • Добра компютърна грамотност - MS Office;
  • Желание за постигане на високи резултати и цели;

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече