Служител зареждане и чистота – БЕЗ ОПИТ (6 часа)

Други сфери

Русе
Постоянна заетост EntryLevel на място
Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, утвърдена компания в сектора на търговията, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат на позицията:

            Служител зареждане и чистота /търговски обект/
                                       БЕЗ ОПИТ (6 часа)

Компанията предлага:
  • Много добро трудово възнаграждение;
  • Ежегодна актуализация на месечното трудово възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Мотивиращи бонуси и социални придобивки;
  • Работа на редовна смяна;
  • Работно облекло;
  • Работа в сплотен екип.
Отговорности:
  • Поддържане на чистота и хигиенните стандарти в работните пространства на обекта;
  • Извършване на почистващи процедури според изискванията на компанията;
  • Изхвърляне на отпадъци на определените за целта места;
  • Дезинфекция на повърхности и оборудване в помещенията;
  • Отговорно и съвестно боравене с консумативи, работни материали и оборудване във филиала;
  • Прилагане и на правилата за безопасни условия на труд
  • Извършване на други задачи след приключване на почистващите дейности.
Изисквания:
  • Желание за работа в дългосрочен план;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство, но не е задължителен;
  • Умение за работа в екип;
  • Добра физическа кондиция и способност да се извършват физически задачи;
  • Внимание към детайлите и отговорност към задълженията;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV със снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.