Вход

ПРОЦЕСЕН ИНЖЕНЕР

ID: 358
Локация:
Вид заетост: Permanent
Кратко описание
Кандидатствайте Назад

Отговорности

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

                                                   ПРОЦЕСЕН   ИНЖЕНЕР

Описание на дейността:

  • Въвеждане на нов продукт и внедряването на нови процеси в производство;
  • Подпомагане на производствения процес и повишаване на ефективността му;

  • Събиране на информация и анализ на данните свързани с тестването на произвежданите изделия;
  • Изготвяне на технологична документация, работни инструкции и др. документи съпровождащи производството на печатни платки;
  • Извършване на периодична проверка на пригодността на технологичното оборудване и при необходимост предприемане на действия за тяхното възстановяване или подобряване.

Изисквания

Успешният кандидат притежава:

  • Висше образование /Електроника, Мехатроника, Автоматизация/;
  • Трудов опит на сходна позиция;
  • Свободно владеене на Английски език /писменно и говоримо/;
  • Добри аналитични способности и умения за решаване на проблеми;
  • Опит в производствена фирма ще се счита за предимство.

Защо да кандидатствате при нас?

  • Ще имате възможност за личностно и професионално развитие в международна компания;
  • Практиката ни е да установяваме дългосрочни работни взаимоотношения и да осигуряваме среда за непрекъснато развитие на кандидатите, с които работим;
  • Предлагаме Ви конкурентно възнаграждение, допълнителен социален пакет и фирмени обучения.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.