Търсене на работа
Вход

Служител - професионално почистване

ID: 3032
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, утвърдена компания в сектора на услугите, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат на позицията:

Кандидатствайте Назад

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;

• Ваучери за храна;

• Стимулиращи месечни бонуси;

• Въвеждащо обучение

• Работа в сплотен екип.

Отговорности:

• Почистване на офиси, административни сгради и домове;

• Работа с професионално оборудване за хигиенизиране на помещения, витрини и фасади.

Основни изисквания:

• Отговорност към поставените задачи;

• Умения за работа в екип;

• Шофьорска книжка кат. Б - ще се счита за предимство.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече