Търсене на работа
Вход

Специалист Закупуване

ID: 2859
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите ѝ да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа в завода на наш партньор – успешна производствена компания на специализирана апаратура, който да заеме позицията:

Кандидатствайте Назад

Основни отговорности:

  • Подаване на поръчки и осигуряване на навременна доставка;
  • Кореспонденция с настоящи чуждестранни и местни доставчици;
  • Изготвяне на анализ и доклад на данните, които да бъдат представени към ръководството.

Изисквания:

  • Опит на сходна позиция;
  • Владеене на английски език;
  • Много добри компютърни умения - Excel;
  • Комуникативност.

Какво ще получите?

  • Отлично възнаграждение;
  • Вие избирате кога да започне работният ви ден /между 6 и 9 ч. сутринта/;
  • Възможност за кариерно развитие в компанията;
  • Отлична работна атмосфера;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Допълнителен годишен отпуск.

Кандидатствайте сега, ако смятате, че притежавате необходимите качества.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече