Търсене на работа
Вход

Инженер Консултант / Строителство /

ID: 2854
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Предлагаме Ви да станете част от търговския екип на наш клиент на позицията:

Кандидатствайте Назад

Изисквания:

  • Имате висше техническо образование – Строителство и архитектура е предимство;
  • Имате опит в продажбата на строителни материали - предимство;
  • Комуникационни и презентационни умения;
  • Свидетелство за управление на МПС, категория B.

Отговорности:

  • Консултиране на клиентите за техническите характеристики и приложението на предлаганата техника и инвентар;
  • Поддържане на ефективни взаимоотношения с настоящи клиенти за следващи продажби;
  • Водене на преговори, изготвяне на оферти и сключване на договори;
  • Изготвяне на анализи и ежедневни и ежемесечни отчети, свързани с търговската дейност.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение и атрактивна бонусна схема;
  • Встъпително и последващи регулярни продуктови обучения;
  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
  • Възможност за дългосрочна реализация.

Ако сте проактивен и опитен търговец и тази позиция представлява интерес за Вас, моля

изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Кандидатствай

Име *
Фамилия *
Град *
Телефонен номер *

Опит *

Моля изберете една от двете възможности за кандидатстване:

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Позиция*
    Компания*
    Стартова дата*
    Крайна дата*
    Затворете
    Добавете

    Общ регламент

    Вашите лични данни се събират, обработват и предават само до степен, която е съвместима с целите, заложени в ОРЗД и в настоящото уведомление, въз основа на принципите за честност, законосъобразност и прозрачност. Съгласието/несъгласието Ви следва да бъде отразено по-долу Вижте повече