Търсене на работа
Вход

Ръководител складова дейност

ID: 2239
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За един от нашите партньори - голяма международна компания, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

Кандидатствайте Назад

Основни отговорности:

  • Ръководи цялата дейност в склада, свързана с приемането на готовата продукция от производството;
  • Следи и контролира правилното разполагане и съхранение на готовата продукция в складовете;
  • Отговаря за своевременната експедиция на готовата продукция и обезопасяването им по време на транспорт;
  • Осигурява контрол върху физическите наличности в склада, количество и качество, както и се грижи за акуратното им отразяване в компютърните системи за управление на складови наличности;
  • Изготвя доклади към Директора на завода и към свързаните с готовата продукция на звена;
  • На ежедневна база изготвя доклади към Ръководителя на отдел Логистика, свързана с приетата и експедирана от склада продукция от предходния ден, текуща наличност и готова продукция;
  • Извършва надзор над трудовите дейностите на работната група в склада.

Изисквания:

  • Релевантен опит в областта;
  • Професионален опит в складова работа;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Лидерски и организационни умения;
  • Добро работно ниво на английски език;
  • Отговорности и дисциплинираност при изпълнение на задълженията си.

Кандидатствайки при нас ще получите:

  • Възможност за професионално развитие;
  • Вътрешни обучения и семинари за допълване на квалификации;
  • Отлични работни условия в среда с екип от професионалисти;
  • Социален пакет, включващ – ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Кандидаствай

Име
Фамилия
Град
Телефонен номер

Опит

Едно от двете полета трябва да бъде избрано Моля добавете опит
    Резюме/Автобиография
    Вашата автобиография е важна част от Вашата кандидатура. Моля прикачете CV в Microsoft Word (.doc/.docx), Rich Text (.rtf) или PDF format. Намерете автобиографията си в своя компютър посредством долния бутон
    Позиция
    Компания
    Крайната дата трябва да е след стартовата дата
    Стартова дата
    Крайна дата
    Затворете
    Добавете