Вход

БИЗНЕС АСИСТЕНТ НА ДИРЕКТОР

ID: 2116
Локация: Sofia
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - световен лидер на пазара в строителния бранш, търсим комуникативен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията:

Кандидатствайте Назад

Компанията предлага:

  • Възможност за професионална реализация в анализаторската сфера в международна компания;
  • Развитие на анализаторските способности и иновативно мислене под ръководството на мениджъри и ментори, които да навигират развитието на техническите умения;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Възможност за кариерно израстване и работа с ангажиран и мотивиран екип от хора;
  • Встъпителни и периодични професионални обучения, относно новостите в сферата;
  • Възможности за пътувания
  • Осигурен транспорт до работното място;

Отговорности и задължения:

  • Осъществява на дневна база разообразие от анализи по повод потребителско търсене, тенденции на пазара, приходи, разходи и др.;
  • Идентифицира подходящи бизнес тенденции и възможности;
  • Kомуникация с ключови заинтересовани страни по повод анализите, както от страна на компанията, така и от страна на клиентите;
  • Осъществява активно участие в моделирането на бизнес процесите, чрез даване на предложения за подобрение и участие в изпълнението им.
  • Комуникация с международни колеги/клиенти

Основни изисквания:

  • Бакалавърска степен на Технически науки, Организационни науки, Икономика са с предимство;
  • Говоримо ниво на англ. език или немски език - минимум B2
  • Разширени умения на MS Office (Excel), рипортинг, Pivot таблици;
  • Дигитална грамотност, интерес към нови технологии, приложения и инструменти;
  • Основните познания в MS Dynamics Navision и/или Qlick Sense биха били предимство
  • Силни аналитични умения и способност за решаване на проблеми
  • Отлични комуникативни и презентационни умения, както и умение за аргументирано убеждаване.
  • Умения за справяне с различни бази данни

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!