Вход

МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ

ID: 1961
Локация: Петрич, Сандански, Гоце Делчев
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водеща частна болница, търсим отговорни и мотивирани служители, които да се присъединят към техния екип:

Кандидатствайте Назад

Отговорности и задължения:

-Наблюдава здравословното състояние на пациентите, настанени в болницата
-Предоставяне и събиране на здравна информация
-Работи тясно с лекарите и подпомага тяхната работа
-Медицински грижи и дейности, включващи:
• измерване, регистрация и оценяване на витални показатели - кръвно налягане, пулс, телесна температура;
• разпознаване индикациите на застрашаващи живота състояния и предприемане на своевременни действия;
• извършване на инжекции - подкожни, мускулни, венозни, вътрекожни;
• извършване на септични и асептични превръзки;
• поставяне и отстраняване на шина;
• извършване на дефибрилация при необходимост;
• осигуряване и поддържане на проходимост на горни дихателни пътища;
• извършване на първична реанимация - непряк сърдечен масаж и изкуствена вентилация;

Основни изисквания:
-Завършено образование за медицинска сестра
-Задължителен професионален опит
-Готовност за пътуване в чужбина
-Добро говоримо ниво на Английски и/или Гръцки език

Компанията предлага:
-Конкурентно ниво на заплащане - 3000-4000лв нето
-Регламентиран трудов договор
-Възможност за развитие в международна среда от професионалисти
-Възможност за допълнително възнаграждение при извършване на извънреден труд

Не пропускайте възможността да станете част от една от най-големите и проспериращи частни болници!

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV на английски език.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.