Вход

Специалист Човешки Ресурси - 1 Година

ID: 1803
Локация: Sofia
Вид заетост: Permanent
Кратко описание

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – международна компания, ние търсим сериозни и мотивирани кандидати за позицията: Специалист Човешки ресурси - 1 година

Кандидатствайте Назад

Описание на работата:

Основната отговорност ще бъде подпомагане на работата на отдела, организиране и участие в интервюта и администрация на SAP.

Отговорности:

  • Създаване и поддържане на документи във връзка с трудовите правоотношения на персонала;
  • Обработване на заплати, графици и присъствени форми за персонал работещ на сумирано отчитане на работното време.
  • Подпомагане дейността по актуализация и създаване на длъжностни характеристики, вътрешно фирмени заповеди в сферата на човешките ресурси.
  • Отговаря за администриране на придобивките на персонала – допълнително здравно осигуряване, ваучери и др.
  • Комуникация с доставчици
  • Изготвяне на справки и отчети във връзка с персонала.

Изисквания:

  • Бакалавърска степен;
  • Добро познаване на трудовия кодекс;
  • Опит в администрирането на работни графици;
  • Добро работно ниво на английски език;
  • Ефективен и надежден, с високо ниво на внимание към детайла;
  • Независимост и инициативност;
  • Добра компютърна грамотност (MS-Office, предимство ОМЕКС и HR SAP);

Компанията предлага:

  • Възможност за удължаване на заетостта след първата година;
  • Шанс да работите като част от позитивен и опитен екип;
  • Отлични възможности за кариерно развитие в бързо развиваща се компания;
  • Конкурентна заплата;
  • Стандартно работно време - от понеделник до петък;
  • Работа в динамична многоезична среда;
  • Осигурен транспорт.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси