Вход

Ръководител В Производство

ID: 150
Локация: Varna
Вид заетост:
Кратко описание

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с увеличен обем от работа при наш партньор – утвърдена производствена компания, предлагаме възможност на мотивиран професионалист да се присъедини към екипа като:
Ръководител в производство

Кандидатствайте Назад

Отговорности

Отговорности на позицията:

  • Отговаря за изпълнението на производствената програма при спазване на  утвърдените стандарти;
  • Организира работата на персонала за достигане на планираните цели;
  • Контролира обучението на нови служители и въвеждането им в работа;
  • Следи за спазването на трудовата и технологична дисциплина;
  • Изготвя регулярни доклади към мениджмънта.

Изисквания

Изисквания към кандидатите:

  • Подходящо образование;
  • Опит в управлението на хора в производствена среда;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Умения за работа с административни документи.

Компанията предлага:

  • Възможност за реализация в утвърдена компания с дългосрочна перспектива;
  • Работа в подкрепяща среда с екип от професионалисти;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Работно време: понеделник – петък;
  • Социални придобивки;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето актуално CV.
Благодарим Ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.