Вход

Инженер В Пластмасово Производство

ID: 1169
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание
Кандидатствайте Назад

Отговорности

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за наш партньор, компанията в сферата на производството мотивиран служител за позицията:

           Инженер в пластмасово производство

Основни отговорности:

  • Осигуряване поддръжка на машините и съоръженията в шприцово производство;
  • Осъществява текущи прегледи и периодични профилактики на производственото оборудване;
  • Участва пряко в производствените процеси, работи с техническа и производствена документация;
  • Организира спазването на правилата за безопасност;
  • Осъществяване контрол при отстраняването на аварии;
  • Участие в квалифициране на машините и съоръженията;
  • Извършва плануваните ремонтни работи;
  • Контролира и носи отговорност за ефективното използване на резервните части;
  • Отговаря за навременно и качествено изпълнение на възложените задачи от прекия ръководител;
  • Извършва и други функции, които са възложени от прекия му ръководител.

Изисквания

Изисквания:

  • Висше Инженерно образование;
  • Релевантен опит в пластмасово производство;
  • Умения за работа в екип;
  • Силни комуникативни умения и изразени лидерски качества;
  • Готовност за подобряване на работния процес и мотивиране на служителите;
  • Владеене на английски език – задължително!
  • Практически опит с коригиране на параметрите на машините, според продуктовите условия.

Компанията предлага:

  • Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
  • Възможност за успешна кариера;
  • Придобиване на международен опит;
  • Стимулиращо възнаграждени.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Очакваме Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016