Вход

Текстилен Инженер

ID: 1168
Локация: Plovdiv
Вид заетост: Permanent
Кратко описание
Кандидатствайте Назад

Отговорности

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент –международна производствена организация, оперираща в текстилната индустрия, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция:

Вашата роля ще включва:

  • Осъществяване на контакт с клиенти, отговаряне на запитвания относно химически въпроси;
  • Координиране и прилагане на  одиторски процеси и стандарти;
  • Управление на груповото изпълнение на процесите и съпътстващата ги документация;
  • Оказване на подкрепа на различни отдели и Сервизно обслужване по всички технически въпроси.

Изисквания

Необходими компетенции:

  • Извършвани проучвания в областта на текстилната химия – химически анализи на тъкани, текстилни технологии и управление на устойчивостта;
  • Много добро ниво на владеене на Английски език;
  • Познания, свързани с определени стандарти като Öko Tex, GOTS, IVN, BlueSign, ZDHC – биха били СИЛНО ПРЕДИМСТВО;
  • Практически опит в предприятия за текстил и облекло;
  • Отлична социална компетентност, умения за комуникация и работа в екип.

Ние ще Ви предложим:

  • Коректни трудови взаимоотношения;
  • Възможност свободно да развиете свои собствени идеи и креативност в рамките на предприятието;
  • Много добро ниво на възнаграждение;
  • Добри условия на труд.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2034/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.